~ Wykłady i szkolenia ~

Od 2010 prowadzę warsztaty dla rodziców oraz szkolenia dla profesjonalistów i wykłady dla firm. Jako ekspertka od snu szkoliłam pracowników m.in.:

  • Google
  • ING
  • Accenture
  • PwC
  • Nokia
  • Lindt
  • Croma Pharma
  • MediaBrands.

Wykłady prowadzę w języku polskim i angielskim.

Mam doświadczenie jako wykładowczyni akademicka, trenerka i mówczyni TEDx – moją prelekcję na temat nocnych marków wyświetlono niemal 500 tysięcy razy.

~ Konsultacje indywidualne ONLINE – sen dorosłych ~

Prowadzę konsultacje indywidualne, podczas których zbieram wywiad i wspólnie z klientem tworzymy plan optymalizacji snu. Spotkanie trwa 90 minut i jego koszt to 350 zł.

Konsultacje mają formę online.

~ Terapia poznawczo-behawioralna bezsenności i zaburzeń rytmu dobowego ONLINE~

Po konsultacji wstępnej i zebraniu wywiadu wspólnie z klientem podejmujemy decyzję, czy terapia poznawczo-behawioralna bezsenności lub zaburzeń rytmu dobowego (skrajne „nocne marki”) będzie odpowiedzią na zgłaszany problem.

Konsultacja trwa 90 minut i jej koszt to 350 zł. Spotkania terapeutyczne (raz w tygodniu; w terapii bezsenności do 8 spotkań, przy zaburzeniach rytmu dobowego zwykle do 4-6 spotkań) trwają 55 minut i ich koszt to 250 zł.

Podczas terapii skupiamy się na wdrażaniu technik, które wzmacniają sen i regulują rytm dobowy, tworzymy strategie radzenia sobie ze stresem, a w przypadku osób uzależnionych od leków nasennych tworzymy i wdrażamy plan zmniejszania przyjmowanej dawki i stopniowego odstawienia leków (we współpracy z lekarzem prowadzącym).

Spotkania mają formę online.

~ Współpraca komercyjna ~

Reprezentujesz markę, która chce zaprezentować swój produkt lub usługę społeczności zainteresowanej tematyką snu i zdrowia psychicznego? Potrzebujesz konsultacji swojego pomysłu biznesowego związanego z szeroko pojętym well-beingiem? A może masz jeszcze inną propozycję komercyjną? Jestem otwarta na podjęcie współpracy.

Jednocześnie informuję, że ze względu na swoją etykę zawodową nie podejmuję współpracy z markami alkoholowymi, tytoniowymi ani producentami olejków CBD.

~ biuro@magdalenakomsta.pl ~