MAGDALENA KOMSTA

Pomagam ludziom spać lepiej

Jestem psycholożką, terapeutką poznawczo-behawioralną bezsenności, mówczynią i trenerką.

Ukończyłam Wydział Psychologii oraz Wydział Pedagogiki w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej (CBT).
Jestem jedyną w Polsce psycholożką z tytułem Certified Lifestyle Medicine Professional IBLM Diplomate – specjalistką medycyny stylu życia certyfikowaną przez The International Board of Lifestyle Medicine.
Jestem także członkinią Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.

Od 2010 roku prowadzę szkolenia, a od 2012 roku pracuję indywidualnie z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą, łącząc osiągnięcia CBT z teorią więzi.
Występuję na konferencjach i kursach dla profesjonalistów.

W 2019 roku zostałam prelegentką na TEDx Koszalin, opowiadając o nocnych markach. Wystąpiłam na licznych konferencjach medycznych, biznesowych i technologicznych, dzieląc się wiedzą dotyczącą zdrowego snu.

Moją twórczość internetową, w tym kanał na Youtube Pani od Snu oraz blog dla rodziców Wymagające.pl, każdego miesiąca śledzi kilkaset tysięcy osób.  W 2019 roku zdobyłam tytuł Twórca Roku w konkursie Gala Twórców organizowanym przez Influencer Live Poznań i Onet.pl.

ZOBACZ MÓJ KANAŁ NA YOTUTUBE